влевовправо
Новинка
-7%
-7%
Двох'ярусне дитяче ліжко Каріна Люкс Посилена NEW 80*190
- В наявності
- Код: 358
від 14 000 ₴
від 13 001 ₴
+380 (93) 996-30-19
Менеджер: Михайлоповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
АКЦІЯ!
Оригінальні Фото ліжок - Тільки у НАС!
Купуй Перевірений товар - а не "кота в мішку"!
- ДЕРЕВ'ЯНА - з натурального масиву Вільхи, Першого Сорту.
- ПОСИЛЕННА- навантаження на спальне місце до 120 кг.
- БЕЗПЕЧНА- високі бортики, до 42 см.
- ПРАКТИЧНА - Трансформер, розкладається на два односпальних ліжка.
- НЕ МАЮТЬ ЗАГРОЗИ - Лакофарбові матеріали на водній основі, БЕЗ ЗАПАХУ!
- МІЦНА - Товстіший каркас, аніж зазвичай
- ЗРУЧНА - відстань між ярусами до 90 см, можна сісти на низ - не пригинаюсичь.
В ПОДАРУНОК НАМАТРАЦНИК - при купівлі ліжка з матрацами!
| Двох'ярусне ліжко | + нижні борти | з шухлядами | 13000 грн |
| Додаткові накінечники на ламелі ( ціна за 1 шт.) | 5 грн |
Комплекти Ліжка з додатковими бортиками внизу та з Матрацами!
|
Замовити ліжко разом з матрацами - завжди вигідно!
- Оплата На Розрахунковий Рахунок.
- Оплата на карту приват, Моно.
- Доставка по Украині та Києву.
- Своєчасний зворотній зв'язок.
- Послуги Підйому та Збирання - Наявні!
Є сумніви?
Тоді почитайте, що пишуть про Нас, наші клієнти у відгуках.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | двох'ярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 120 кг |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Вільха світла, Горіх темний, Горіх лісовий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Покриття | Бейц |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 200 см |
| Глибина дитячого ліжка | 90 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 190 см |
| Висота спального місця другого ярусу | 135 см |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Захисний бортик | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення каркаса | Масив дерева вільхи |
| Розміри рекомендованих матраца | 80х190 |
| Тип ліжка | 2-ярусна |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація ортопедичним підставою | True |
| Наявність підіймального механізму | False |
- Ціна: від 13 001 ₴
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Двох'ярусне дитяче ліжко Каріна Люкс Посилена NEW 80*190»

500 ₴
Подушка дитяча 60х40





