влевовправо
Топ продаж
-7%
-7%
Двох'ярусне дитяче ліжко Каріна Люкс Посилена NEW 80*190 БІЛА
- В наявності
- Код: КЛ-Б
від 14 000 ₴
від 13 000 ₴
+380 (93) 996-30-19
Менеджер: Михайлоповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
АКЦІЯ!
Оригінальні Фото ліжок - Тільки у НАС!
Купуй проверенный товар - а не "кота в мішку"!
- ДЕРЕВ'ЯНА - з натурального масиву Вільхи, Першого Сорту.
- ПОСИЛЕНА - навантаження на спальне місце до 120 кг
- БЕЗПЕЧНА - високі бортики, до 42 див.
- ПРАКТИЧНА - Трансформер, що розкладається на два односпальні ліжка.
- НЕШКІДЛИВА - Лакофарбові матеріали на водній основі, БЕЗ ЗАПАХУ!
- МІЦНА - Потовщений каркас ліжка.
- ЗРУЧНА - відстань між ярусами до 90 см, можна сісти на низ - не згинаючись.
| Двох'ярусне ліжко | + нижні перегородки | + ящики ( БІЛА RALL) | 13000 грн |
| Додаткові наконечники на ламелі ( ціна за 1 шт.) | 5 грн |
Акція!
Комплекти Ліжка з Матрацами!
| Ліжко 2 яруси Біла | + нижні перегородки | + ящики | + Матраци Чемпіон 1, односторонні. | 16500 грн |
| Ліжко 2 яруси Біла | + нижні перегородки | + ящики | + Матраци 10 см, безпружинні на ППУ | 17600 грн |
| Ліжко 2 яруси Біла | + нижні перегородки | + ящики | + Матраци Standart на незалежному блоці | 18400 грн |
| Ліжко 2 яруси Біла | + нижні перегородки | + ящики | + Матраци Нео, безпружинні на ППУ 15 см | 20500 грн |
| Ліжко 2 яруси Біла | + нижні перегородки | + ящики | + матраци Standart незалежний блок | 18400 грн |
| Ліжко 2 яруси Біла | + нижні перегородки | + ящики | + матраци Standart незалежний блок + кокос | 19700 грн |
| Ліжко 2 яруси Біла | + нижні перегородки | + ящики | + матраци безпружинні на ППУ 15 см + кокос | 21700 грн |
| Ліжко 2 яруси Біла | + нижні перегородки | + ящики | + матраци безпружинні 15 см на ППУ + подвійний кокос | 22700 грн |
Замовити ліжко з матрацами у Нас - завжди вигідно!
- ГАРАНТИРОВАННОЕ НАЛИЧИЕ - не нужно ждать.
- 100 % наложенный платеж, без предоплаты.
- Оплата на карту приват (по желанию).
- Доставка по Украине и Киеву в течении 1-2 дня.
- Быстрый ответ на обратную заявку.
- Услуга "Занос и Сборка" - ПРИСУТСТВУЕТ!
Є сумніви?
Тоді почитайте, що пишуть наші покупці про Нас:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | двох'ярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 120 кг |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Біла емаль |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Покриття | Бейц |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 200 см |
| Глибина дитячого ліжка | 90 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 40 см |
| Висота спального місця другого ярусу | 135 см |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Захисний бортик | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення каркаса | Масив дерева вільхи |
| Тип ліжка | 2-ярусна |
| Розміри рекомендованих матраца | 80х190 |
- Ціна: від 13 000 ₴
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Двох'ярусне дитяче ліжко Каріна Люкс Посилена NEW 80*190 БІЛА»

500 ₴
Подушка дитяча 60х40





